PRZEJDŹ DO DOMOWEJ STREFY WELLNESS

Zwolnij.  Odetchnij i pozwól sobie na chwilę prawdziwej ulgi. Trafiłeś we właściwe miejsce.

Pomożemy Ci stworzyć idealną domową strefę wellness, która spełni Twoje oczekiwania.

Sauna na podczerwień, spa, wanna z hydromasażem lub pełne domowe centrum odnowy biologicznej? Opcje są nieskończone, a nasze produkty zawsze pozostają eleganckie i ponadczasowe.

TWOJE WeLLNESS W NOWOCZESNYM WYDANIU

Thermalux chce odejść od tradycyjnych rozwiązań.

Nasze produkty charakteryzuje nowoczesny design - sięgamy po najnowsze trendy oraz inspiracje. Wbudowana sauna, która idealnie komponuje się z charakterem Twojego domu oraz jacuzzi- pasujące do klimatu Twojego ogrodu. Dbamy o to, aby nasze produkty stanowiły idealne uzupełnienie wnętrza domu lub dopełniały  jego zewnętrzny design.

PRODUKT 100% BELGIJSKI

Tworzymy wszystkie nasze produkty we własnej fabryce w Belgii. Kupujesz nasze produkty bezpośrednio od producenta, a my  jako polski przedstawiciel gwarantujemy Ci kompleksową obsługę przed i posprzedażową .

THERMALUX - POCZĄTEK

Thermalux powstał w Belgii. Ta przemyślana koncepcja połączyła dwie pasje: fizjoterapię i medyczną moc saun na podczerwień.

Założyciel i dyrektor generalny Mario Mertens spędził lata na leczeniu osób z różnego rodzaju przewlekłych urazów, w czasie gdy był fizjoterapeutą. Korzyści z ogrzewania na podczerwień naszego ciała i mięśni oraz technologia, która za tym stoi, stała się kluczową wartością i punktem wyjścia Thermalux.

To, co zaczęło się od zakupu i sprzedaży saun na podczerwień, szybko przeszło do stworzenia własnego produktu. Designerska sauna na podczerwień, z dużą dbałością o szczegóły i jakość- 100% belgijska etykieta.

Po kilkunastu latach nadal jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów.  Thermalux rozszerzył swoją ofertę, a możliwości wyboru są bardzo zróżnicowane. W swojej ofercie posiadamy sauny wewnętrzne oraz zewnętrzne , jacuzzi , a także domową strefę wellness , którą możemy uzyskać dzięki połączeniu różnych modułów .

Nasza marka ma ugruntowaną pozycją w branży, a my cieszymy się, że nadal możemy pomagać naszym klientom w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania wellness.  Instalujemy nasze produkty z najwyższą starannością i zawsze służymy pomocą. 

SHOWROOM

Czy jesteś gotowy, aby stworzyć swoją odskocznię od codzienności w strefie wellness? Z przyjemnością podzielimy się z Tobą wiedzą na temat produktów Thermalux, goszcząc Cię w  naszym showroomie. Daje nam to możliwość lepszego poznania Twoich potrzeb i oczekiwań , a takżę pozwala Ci zapoznać się bliżej z  naszą ofertę.

Pracujemy tylko po wcześniejszym umówieniu się,  aby przezanczyć na spotkanie wystarczającą ilość czasu.

Umów się na spotkanie

indoor infrarood sauna