ZOBACZ SAUNĘ Z PRZECHOWALNIĄ

Sauna na świeżym powietrzu, która jest dostępna w ponadczasowym i nowoczesnym stylu. Powiedz "tak" relaksowi we własnym ogrodzie. Thermalux naprawdę na nowo definiuje koncepcję domowego wellness.

Nasze sauny zewnętrzne możemy wyposażyć w przechowalnię. Takie pomieszczenie łatwo wykorzystać jako przestrzeń techniczną lub miejsce do przechowywania swoich rzeczy. Chcesz szybko przebrać się przed wejściem do sauny? Nic prostszego- przechowalnie możemy zaaranżować na szatnię, 

charakterystyka produktu

Konstrukcja sauny oraz schowek są całkowicie izolowane , a także wodoodporne. 

Zewnętrzna część sauny pokryta jest aluminium oraz odporną na promieniowanie UV powłoką lakieru poliestrowego. W ten sposób Twoja sauna  jest gotowa do użytku bez względu na warunki pogodowe. Wybór koloru pozostawiamy inwestorowi - wykonamy produkt w każdym odcieniu z palety RAL.

 

 

 

zainteresowany?

Chcesz zaprojektować własną saunę na świeżym powietrzu wraz z przechowywalnią? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst