ZOBACZ ZEWNĘTRZNĄ SAUNĘ Z PRYSZNICEM

Nowoczesna sauna zewnętrzna o niepowtarzalnym kształcie, stworzona aby bez  wysiłku zrelaksować się we własnym ogrodzie. Thermalux na nowo definiuje koncepcję prywatnej strefy wellness, nadając jej niepowtarzalny design .

Dla tych, którzy chcą odpocząć w innym wymiarze, zaprojektowaliśmy saunę na świeżym powietrzu z prysznicem. Niewielkie przejście, aby w pełni zintegrować prysznic z sauną lub wbudowany prysznic przylegający do sauny, co pozwala na zachowanie pełnej prywatności. Ciekawostka: prysznic i sauna nagrzewają się w tym samym czasie, dzięki czemu możesz rozpocząć swój odpoczynek pod rozgrzanym prysznicem.

sauna zewnętrzna z prysznicem

charakterystyka produktu

Nasza zewnętrzna konstrukcja łaźni parowej na jest taka sama jak nasza wersja wewnętrzna, odizolowana i całkowicie wodoodporna. Zewnętrzna część sauny pokryta jest blachami aluminiowymi. Pokrycie odporną na promieniowanie UV powłoką lakieru poliestrowego sprawia, że jest nieprzepuszczalna. W ten sposób Twoja łaźnia parowa jest gotowa do użytku bez względu na warunki pogodowe.

Jako wykończenie mamy możliwość zastosować powierzchnię INOX lub można wybrać kolor z palety RAL wyboru, łącząc go doskonale z kolorem i projektem domu lub okien.

Łączymy prysznic przez niewielkie przejście, które można również wedle potrzeby zabudować za pomocą dodatkowego szkła. Z tej okazji zrobiliśmy specjalnie zaprojektowane prysznice deszczowe.

Wnętrze sauny pokryte jest egzotycznymi deskami elewacyjnymi Ayous Thermo Wykończenie standardowo białe lub czarne, ale jest to całkowicie Twój wybór. Upewniamy się, że wszystkie materiały są odporne na ciepło i wilgoć.

zainteresowany?

Chcesz zaprojektować własną saunę z prysznicem na świeżym powietrzu? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne