PIERWSZA SAUNA NA PODCZERWIEŃ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Wszyscy od czasu do czasu ulegamy pokusie termoterapii, aby naprawdę rozluźnić i zregenerować nasze mięśnie. Doświadcz luksusu i odprężenia we własnym domu lub ogrodzie. Wszystkie nasze produkty odnowy biologicznej są dostępne w wersji outdoroowej. Dzięki ponadczasowemu i minimalistycznemu wzornictwu sauna na podczerwień doskonale integruje się z każdym ogrodem.

Thermalux jako pierwszy stworzył luksusową saunę na podczerwień o minimalistycznym wzornictwie, estetycznych i niewidocznych panelach grzewczych, wprowadzając nową generację saun na podczerwień.

charakterystyka produktu

Konstrukcja sauny na podczerwień jest izolowana oraz wodoodporna. 

Zewnętrzna część sauny pokryta jest aluminium oraz odporną na promieniowanie UV powłoką lakieru poliestrowego. W ten sposób Twoja sauna na podczerwień jest gotowa do użytku bez względu na warunki pogodowe. Dobór koloru pozostawiamy inwestorowi - wykonamy produkt w każdym odcieniu z palety RAL.

Wnętrze sauny pokryte jest egzotycznymi deskami  Techniclic Ayous Thermo. To trwałe drewno iglaste zapewnia jednolity i elegancki wygląd. 

Używamy tylko trwałych i wysokiej jakości materiałów. Sami wybieramy tylko najlepsze panele grzewcze na podczerwień i instalujemy je w taki sposób, aby ciepło było optymalnie rozprowadzane.

zainteresowany?


Chcesz zaprojektować  na zewnątrz własną saunę na podczerwień? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX