ODPRĘŻ SIĘ WE WŁASNEJ SAUNIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Nowoczesna sauna usytuowana na świeżym powietrzu, o unikalnym kształcie , zaprojektowana tak, aby bez końca relaksować, ciesząc się widokiem własnego ogrodu. 

Nasze sauny zewnętrzne można śmiało połączyć z innymi produktami odnowy biologicznej takimi jak : jacuzzi, zadaszenie, pokój relaksu z prysznicem , czy może schowek wraz z  przebieralnią. Wersja standardowa lub w pełni niestandardowy model wykonany na zamówienie, który pasuje do Twojej osobowości i projektu ogrodu.

charakterystyka produktu

Konstrukcja naszej sauny zewnętrznej jest w pełni izolowana i całkowicie wodoodporna. Wykonana z odpornego na promieniowanie UV lakieru poliestrowego i powłoki. W ten sposób można  niej korzystać w każdych warunkach pogodowych.

Kompozycja w której Twoja sauna dokładnie pasuje do koloru twojej elewacji lub okien? Oprócz białego, czarnego lub stalowego wyglądu, można wybrać spośród wszystkich kolorów palety RAL. 

 

Nasze  sauny zewnętrzne są dostępne  w różnych  rozmiarach  i modelach,  jednak z przyjemnością tworzymy niestandardowe projekty. Czy preferujesz dodatkową przestrzeń gdzie stanie prysznic lub szatnia? Mniej szkła lub duże matowe szklane drzwi? Zaprojektujemy Ci saunę, która spełni Twoje oczekiwania. 

zainteresowany?

Chcesz zaprojektować własną saunę na świeżym powietrzu? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne