DREWNIaNA SAUNA „PUU”

Prawdziwa fińska drewniana sauna, która całkowicie odzwierciedla charakter Twojego ogrodu. Dla każdego, kto kocha naturalne materiały, zaprojektowaliśmy " PUU ", co w języku fińskim oznacza drewno. Ten znakomity model wykonany jest w całości z wysokiej jakości drewna klasy premium - ThermoWood, wewnątrz i na zewnątrz. Nie pozostaje nic innego, jak tylko zrelaksować się we własnej drewnianej saunie z widokiem na swój ogród.

charakterystyka produktu

Zbudowaliśmy naszą saunę PUU z drewna ThermoWood.   Wszystkie materiały są odporne na ciepło i wodę, dzięki czemu drewniana sauna może łatwo pokonać wszelkiego rodzaju warunki pogodowe.

PUU jest również dostępna z prysznicem, schowkiem, przebieralnią  lub w pełni zintegrowana z naszymi innymi produktami wellness.

Wewnątrz sauny można zdecydować się na piecyk elektryczny lub drewniany piec, dzięki czemu można intensywnie cieszyć się przyjemnym ciepłem i kojącymi dźwiękami trzaskającego ognia w tle. 

Z przodu umieszczamy duże panoramiczne szkło, dzięki czemu można przez wiele godzin patrzeć na zachód słońca.

Jesteś miłośnikiem majsterkowania? Możesz kupić i bardzo szybko zainstalować naszą saunę PUU za pomocą naszego filmu instruktażowego.

zainteresowany?

Gotowy, aby cieszyć się własną saunę na świeżym powietrzu w thermowood? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

 

Rekomendacje

Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes