NOWOCZESNE DOMY PRZY BASENIE 

Nowoczesna strefa wellness przy basenie, która pozwala na relaks w komfortowych warunkach, odzwierciedlając charakter twojego domu.  

Wszystkie nasze produkty wellness mają ten sam wygląd i design, dzięki czemu można je łatwo łączyć. . Wersja standardowa lub w pełni spersonalizowana, wszystko zależy od Ciebie.

charakterystyka produktu

Strefa wellness wykonana jest z materiaów najwyszej jakości , odpornych na zmieniające się warunki atmosferyczne . Konstrukcja jest wodoodporna oraz w odpowiedni sposób izolowana .  Nasze standardowe moduły , występują w kolorze czarnym i białym , natomiast na życzenie klienta dobieramy odpowiedni kolor z palety RAL.  Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modułami oraz konsultacji z naszym doradca, w celu stworzenia domowego spa, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

zainteresowany?

Chcesz zainstalować własny dom przy basenie? W naszej broszurze znajdziesz więcej informacji na temat wykończenia, materiałów i możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs