PROJEKT ŁAŹNI PAROWEJ, KTÓRY UPIĘKSZY KAŻDY OGRÓD

Chwila czystego relaksu w której ciepło łaźni parowej przenika przez skórę i ciało, detoksykując je. Przyjemność jest możliwa nie tylko w pomieszczeniu, ale także na zewnątrz, kiedy z okien roztacza się widok na własny kawałek zieleni.

Nasze łaźnie parowe wykonane są z wysokiej jakości i innowacyjnych materiałów i charakteryzują się nowoczesnym i współczesnym wyglądem. W pełni wolnostojąca lub połączona z sauną lub jacuzzi? Nasze standardowe wykończenie zewnętrzne czy indywidualna odsłona? Ty  decydujesz!

charakterystyka produktu

STANDARDOWY CZY NA ZAMÓWIENIE?

Konstrukcja łaźni parowej jest izolowana oraz wodoodporna. 

Zewnętrzna część sauny pokryta jest aluminium oraz odporną na promieniowanie UV powłoką lakieru poliestrowego. W ten sposób Twoja sauna jest gotowa do użytku bez względu na warunki pogodowe. Dobór koloru pozostawiamy inwestorowi - wykonamy produkt w każdym odcieniu z palety RAL

Nasze outdoorowe łaźnie parowe są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i modeli, jednak z przyjemnością wykonujemy  projekty pod indywidualne zamówienie. Czy preferujesz dodatkową przestrzeń gdzie stanie prysznic lub szatnia? Mniej szkła lub duże matowe szklane drzwi? Zaprojektujemy Ci łaźnię parową, która spełni Twoje oczekiwania.

zainteresowany?

Chcesz zaprojektować własną łaźnię parową na świeżym powietrzu? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs