WELLNESS WE WŁASNYM OGRODZIE

Ty też możesz stworzyć własne domowe wellness. Wystarczy wybrać produkty, których pragniesz, a my pomozemy Ci w odpowiedni sposób połaczyć je ze sobą. 

Sauna na świeżym powietrzu i łaźnia parowa lub sauna na podczerwień połączona z jacuzzi. Dodatkowe zadaszenie, otwarty prysznic lub zewnetrzna strefa wellness przy basenie? Ty decydujesz, ile wyposażenia potrzebujesz, a my zapewnimy bezbłędną instalację o harmonijnym wyglądzie i koncepcji, która pasuje do Twojego ogrodu.

WŁASNE ZESTAWIENIE WELLNESS NA ZEWNĄTRZ

Luksus skorzystania z jacuzzi po wizycie w saunie - nie musi już być utopią. Możesz  samodzielnie stworzyć własne centrum odnowy biologicznej na świeżym powietrzu. Wybierz potrzebne urządzenia i pozwól im pięknie połączyć się w tym samym,  eleganckim i minimalistycznym designie.

zainteresowany?

Chcesz zaprojektować i spersonalizować własną kombinację wellness na świeżym powietrzu? W naszej broszurze znajdziesz przegląd wszystkich modeli zewnętrznych oraz możliwości. Chcesz zapytać o cenę? Potrzebujesz indywidualnej porady? Poproś o cennik lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb!

rekomendacje

Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes