stwórz własną oazę wellness

Posiadanie własnej strefy wellness nie musi być nieosiągalnym marzeniem. Thermalux zapewnia swobodę budowania -według własnego pomysłu. Wybierasz produkty odnowy biologicznej, których potrzebujesz, standardowe lub w pełni spersonalizowane. Projektujemy i instalujemy Twoją kompozycję.

ŁĄCZENIE ELEMENTÓW WELLNESS

Chcesz stworzyć zestaw produktów wellness? Wspólnie zaprojektujemy Twoje idealne połączenie odnowy biologicznej z zachowaniem harmonijnego wyglądu po to, aby stworzyć spójną całość. Sauna na podczerwień z łaźnią parową lub połączenie sauny all-in? Wszystkie nasze produkty są łatwe do łączenia i personalizacji

Niestandardowe kolory i wykończenie zewnętrzne. Wszystko jest możliwe, opcje są nieograniczone.

zainteresowany?

Nie możesz się doczekać, aby rozpocząć projekt własnej strefy wellness? Zapoznaj się z naszą broszurą i zainspiruj produktami oraz nieskończonymi wariantami wyboru. Chcesz uzyskać więcej informacji lub poradę? Skontaktuj się w celu uzyskania niestandardowej oferty.

rekomendajce

Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs