ŁaŹnie parowe urozmaicą twoje wnętrze

Ten błogi moment czystego relaksu, gdzie można poczuć ciepło łaźni parowej detoksykując skórę i ciało. Wszystko to sprawia, że jest to niesamowite doznanie i korzyść dla naszego zdrowia.

Nasze łaźnie parowe wykonane są z wysokiej jakości innowacyjnych materiałów, które nadają im świeży, nowoczesny wygląd. W pełni wolnostojące lub wbudowane, aby stworzyć spójny wygląd. Nasze standardowe wykończenie wnętrza czy indywidualny akcent? Ty kreujesz-My tworzymy.

charakterystyka produktu

STANDARDOWE CZY NA ZAMÓWIENIE?

 

Nasze łaźnie parowe na zewnątrz  są pokryte aluminium, gdzie mamy możliwość zastosować powierzchnię INOX lub wybrać ponadczasowy czarny lub biały kolor, z błyszczącym lub matowym wykończeniem. Front wyposażony jest w nowoczesne , szklane okno.

Posiadamy również opcję  wykończenia wybranym przez klienta materiałem, aby stworzyć wymarzony wystrój wnętrza.

Łaźnia parowa z prysznicem? Możliwości są nieograniczone!. Możemy łatwo przekształcić łaźnię parową w prawdziwy prysznic parowy. Podnosimy przestrzeń wewnętrzną i wstawiamy składaną ławkę zamiast stałej. Montujemy pakiet, który zawiera czarne baterie prysznicowe zarówno z deszczownicą jak i wersją standardową. Czy masz na myśli konkretny model? Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, mogąc go u Ciebie zainstalować

Nasze łaźnie parowe są dostępne w kilku rozmiarach i wersjach. Możemy łatwo stworzyć niestandardowy projekt, zgodny z indywidualnymi potrzebami klienta. 

zainteresowany?

Nie możesz się doczekać, aby rozpocząć projektowanie i dostosowywanie własnej wewnętrznej łaźni parowej? Zapoznaj się z naszą broszurą,  zainspiruj produktami i nieskończonymi wariantami wyboru. Chcesz uzyskać więcej informacji lub poradę? Prosimy o kontakt w celu uzyskania niestandardowej oferty.

rekomendacje

Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne