NOWOCZESNA SAUNA, KTÓRA PASUJE DO TWOJEGO WNĘTRZA

Sauna wewnętrzna z unikatowym i nowoczesnym designem. Thermalux na nowo definiuje koncepcję domowej odnowy biologicznej, podążając za najnowszymi trendami oraz potrzebami swoich klientów.

Nasze sauny są zaprojektowane tak, aby mogły być wbudowane lub wolnostojące. Wybór należy do Ciebie­-standardowy model lub wersja " szyta na miarę" , aby wpełni zintegrować się z Twoim wnętrzem.

Charakterystyka produktu

STANDARDOWE CZY SZYTE NA MIARE?

Nasze sauny wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Zewnętrzna część sauny pokryta jest aluminium,na którym dajemy Ci  możliwość zastosować powierzchnię INOX, a także wybrać ponadczasowy czarny lub biały kolor,  z błyszczącym lub matowym wykończeniem. Front wyposażony jest w nowoczesną szklaną tafle.

Dajemy Ci możliwość zabudowania naszej sauny, w wybranym przez, Ciebie materiale.

Wnętrze sauny pokryte jest egzotycznym drewnem thermo ayous.   W środku znajdują się dwie pływające ławki, które tworzą przestronne i luksusowe miejsce na relaks. Kolorystyka wnętrza jest biała lub czarna ,  jednak dajemy możliwość zastosowania dowolnego koloru z palety RAL. 

Nasze sauny wewnętrzne są dostępne w kilku wersjach i rozmiarach.

Wolisz saunę szytą na miarę? Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt.

zainteresowany?

Nie możesz się doczekać, aby rozpocząć projektowanie i personalizację własnej sauny wewnętrznej? Zapoznaj się z naszą broszurą i zainspiruj produktami z serii indoor wellness oraz nieskończonymi się możliwościami. Chcesz uzyskać więcej informacji lub poradę? Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania oferty. 

Rekomendacje

Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX