PIERWSZA SAUNA NA PODCZERWIEŃ-NOWOCZESNY I CZYSTY design

Thermalux jako pierwszy stworzył luksusową saunę na podczerwień o minimalistycznym wzornictwie, estetycznych i niewidocznych panelach grzejnikowych, wprowadzając na rynek nową generację saun na podczerwień.

Połączenie zrównoważonych i wysokiej jakości materiałów z nowoczesną zaawansowaną technologią podczerwieni.  Wybieramy tylko najlepsze panele grzejnikowe na podczerwień i instalujemy je w określony sposób, aby zapewnić optymalną temperaturę.  Przyjemność w zupełnie nowej, delikatnej odłonie.

charakterystyka produktu

Wolnostojąca lub wbudowana sauna na podczerwień? Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i charakterem wystroju wnętrza.

Na zewnątrz jest pokryta aluminium, gdzie mamy możliwość zastosować powierzchnię INOX lub wybrać ponadczasowy czarny lub biały kolor, z błyszczącym lub matowym wykończeniem. Front wyposażony jest w nowoczesne i wyrafinowane szklane okno.

Posiadamy również opcję wyboru naszej krytej sauny bez żadnej zewnętrznej powierzchni i wykończenia jej swoim ulubionym materiałem.  Możesz zostawić saunę jako osobny element wystroju wnętrza lub dopasować do jego charakteru.

Wnętrze pokryte jest egzotycznymi deskami elewacyjnymi Techniclic Ayous Thermo, aby stworzyć miękki i elegancki design. Aby naprawdę udoskonalić design umieszczamy dwie pływające ławki, które sprawiają, że jest to przestronne i luksusowe miejsce na relaks.

zainteresowany?

Nie możesz się doczekać, aby rozpocząć projektowanie z personalizacją własnej wewnętrznej łaźni parowej? Zapoznaj się z naszą broszurą, zainspiruj naszymi produktami i nieskończoną opcją wyboru. Chcesz uzyskać więcej informacji lub poradę? Skontaktuj się w celu uzyskania niestandardowej oferty.

rekomendacje

Wspaniały produkt! Każdego dnia cieszymy się luksusem i spokojem, jakie zapewnia nasza sauna Thermalux. Pomieszczenie gospodarcze jest przestronne, a drewno cedrowe bardzo ładnie wykończone. Polecam!
Jonathan de Ramaix
Zamówienie i montaż naszej sauny IR przebiegły bardzo sprawnie. Pewne drobne poprawki później - również zostały fachowo rozwiązane. Świetna obsługa od początku do końca.
Christophe Jacobs
Piękna sauna na świeżym powietrzu; doskonała obsługa; Bardzo się cieszymy. Przyjemność na nią patrzeć i w niej przebywać. Dziękuję! - Mario
Mariëlle Oomen-Hulst
Zamówiłem saunę Thermalux, nie widząc jej w rzeczywistości. Belgijska sauna do Szwecji! Po prostu zaryzykowałem. Ale nie zawiodłem się. Sauna stała się "wisienką na torcie" w naszym odosobnieniu nad jeziorem.
Ulf Wahlström
Sauna przekroczyła Francję i została zainstalowana w Marsylii! Uwodzi wszystkich gości przechodzących przez nasz dom (w tym nas samych). Bardzo dobra jakość i piękny design - idealnie pasuje do naszego ogrodu. Gorąco polecam.
Christine ROUX
Przez 2 miesiące PUU z podczerwienią i piecem opalanym drewnem; najlepszy produkt i obsługa na najwyższym poziomie; piękny design i miejsce dla 6 osób siedzących (naprawdę ładne); ciemne szkło zalecane, jeśli masz sąsiadów!
Jan Vanthuyne
Super zadowolony z pięknej i niestandardowej instalacji Thermalux. Doskonała obsługa i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Bardzo zadowolony klient-a nie zawsze jest to takie oczywiste w tych trudnych czasach Korony!
Kato Maes